
Județul Vrancea revine în circuitul balnear. Mâine se va deschide, la Vizantea-Livezi, primul complex construit de la zero în România după anul 1989. Investiția, realizată prin Compania Națională de Investiții, pune în valoare izvoarele minerale renumite de un secol pentru proprietățile lor terapeutice. Iar pentru servicii există deja o listă de așteptare, deși acestea nu […]
Citeste integral pe Europafm - Vrancea reintră în circuitul balnear. La Vizantea-Livezi se deschide primul complex construit de la zero după 1989 | GALERIE FOTO
Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro