
Suspiciune de infecție cu hantavirus la Reșița. Un bărbat de aproximativ 45 de ani, pompier militar în cadrul ISU Semenic, s-a prezentat în urmă cu două zile la UPU din cadrul Spitalului Județean de Urgență din Reșița, acuzând o stare de rău general și slăbiciune. Bărbatul avea febră mare și le-a spus medicilor că se […]
Citeste integral pe Europafm - Suspiciune de hantavirus la Spitalul Județean din Reșița: pacientul a călătorit recent în Serbia | AUDIO
Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro