
Aproximativ 200 de angajați ai ANAF și ai trezoreriilor din Constanța au protestat față de noua lege a salarizării. Sindicaliștii amenință cu închiderea unităților.
Citeste integral pe Europafm - Protest spontan la ANAF Constanța. Angajații amenință cu închiderea unităților în lipsa unui acord cu decidenții pe legea salarizării | AUDIO
Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro