
Românii ar putea primi bani de la stat dacă îi toarnă pe evazioniști. Ministerul Finanțelor a lansat aplicația Ibon, care va putea fi descărcată de luni pe IOS și Android. Pentru fiecare bon fiscal cerut și scanat în platformă, românii vor primi puncte, care s-ar putea transforma în bani în următoarele luni, când cea de-a doua fază a proiectului va fi gata.
Pentru cele mai recente știri:
https://euronews.ro/
Abonați-vă la canalul nostru de Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCbATDExtWstHnwWELZnXNZA
Urmăriți-ne și pe Social Media:
https://whatsapp.com/channel/0029VaCnS0e4Y9luISUdOk1n
https://www.facebook.com/ro.euronews
https://www.instagram.com/euronews_romania
@euronews.romania
https://www.threads.com/@euronews_romania
Sursa: Youtube / Euronews Romania
Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro