
Eu cred că, dacă România se liniștește, intră în comă - se dezechilibrează ca într-o cameră anecoică, de-aia în care-ți vine zgomotul respirației ca un bumerang peste moacă.
Cum să nu fie “dezbatere” fiecare cuvânt?
Sursa Youtube
Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro