
În ediția 57 a emisiunii „Ce ne enervează”, Mihai Radu îi transmite lui Putin, din adăpostul antiaerian, că nu e de joacă, i s-a deschis dosar penal. Are noroc că nu am folosit arma noastră letală: conferințele de presă ale chestorului Georgian.
Ne întrebăm dacă avem premier, dacă vom mai avea vreodată, însă am venit și cu o soluție pentru criza pe care o trăim în România: să plătim tot. Noi, cetățenii. Oricum așa se va întâmpla în final. De ce să ne mai chinuim?
Atenție, acest episod are mai mult de 24 de minute!
#recorder #ceneenerveaza #ong
Sursa Youtube
Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro