
Un elev de clasa a VIII-a din județul Bacău a murit după ce i s-a făcut rău în timpul unei pauze la școală. Poliția a deschis un dosar penal.
Citeste integral pe Europafm - Bacău: Un elev de 15 ani a murit la școală, după ce i s-a făcut rău în timpul pauzei. Verificări la Serviciul de Ambulanță Județean, anunțate de ministrul interimar al Sănătății | AUDIO
Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro