Bacău: Un elev de 15 ani a murit la școală, după ce i s-a făcut rău în timpul pauzei. Verificări la Serviciul de Ambulanță Județean, anunțate de ministrul interimar al Sănătății | AUDIO

mai 21, 2026

Un elev de clasa a VIII-a din județul Bacău a murit după ce i s-a făcut rău în timpul unei pauze la școală. Poliția a deschis un dosar penal.

 

Citeste integral pe Europafm - Bacău: Un elev de 15 ani a murit la școală, după ce i s-a făcut rău în timpul pauzei. Verificări la Serviciul de Ambulanță Județean, anunțate de ministrul interimar al Sănătății | AUDIO

Alte Stiri & Articole

Ooni Koda

Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro