Arădenii, nemulțumiți de protestul spontan organizat la Casa de Pensii: „Noi ce facem? Ne plimbăm pe aici toată ziua, rupem papucii?” | AUDIO

iunie 4, 2026

Protest spontan la Casa de Pensii Arad. Angajații au întrerupt activitatea cu publicul timp de o oră. Ana Hoară, președintele Sindicatului Liber al Funcționarilor Publici: „Nu suntem mulțumiți de salarizarea care se anunță” „Întrerupem activitatea în perioada de grevă spontană. Nu suntem mulțumiți de salarizarea care se anunță. Am pierdut în jur de 700 la […]

 

Citeste integral pe Europafm - Arădenii, nemulțumiți de protestul spontan organizat la Casa de Pensii: „Noi ce facem? Ne plimbăm pe aici toată ziua, rupem papucii?” | AUDIO

Alte Stiri & Articole

Ooni Koda

Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro