
Elevul de 12 ani care și-a atacat cu un cuțit colegul într-o școală din comuna Vinga a fost preluat de DGASPC. Victima este în stare stabilă după operație.
Citeste integral pe Europafm - Arad: Elevul de 12 ani care și-a înjunghiat colegul de clasă, preluat de DGASPC | AUDIO
Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro