Arad: Elevul de 12 ani care și-a înjunghiat colegul de clasă, preluat de DGASPC | AUDIO

mai 11, 2026

Elevul de 12 ani care și-a atacat cu un cuțit colegul într-o școală din comuna Vinga a fost preluat de DGASPC. Victima este în stare stabilă după operație.

 

Citeste integral pe Europafm - Arad: Elevul de 12 ani care și-a înjunghiat colegul de clasă, preluat de DGASPC | AUDIO

Alte Stiri & Articole

Ooni Koda

Web site realizat de Dow Media servicii Web Design | Gazduire Web furnizata de SpeedHost.ro